ساعت
اوقات شرعی
اخبار > نگاه ما به فرهنگ باید تغییر کند/ عده ای نشاط و شادی اجتماعی را عیب می دانند


  چاپ        ارسال به دوست

آبتین امیری ،عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :

نگاه ما به فرهنگ باید تغییر کند/ عده ای نشاط و شادی اجتماعی را عیب می دانند

🔻عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: فرهنگ دارای ابعاد وسیعی است.جنبه ملی، استانی و مذهبی دارد و نباید نگاه تک محورانه به مقوله فرهنگ داشت.


🔻به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ،آبتین امیری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: در فرهنگ ما جای شادی و نشاط خالی است و سازمان های مرتبط با این حوزه بصورت قاطع و براساس نیاز جامعه در آن ورود نمی کنند.هنوز عده ای شادی را یک عیب می دانند.


🔻عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: جامعه ما اعم  نسل جوان ما و دانش آموزان ما، نیاز به نشاط دارند برای شادی و نشاط آنها باید برنامه ریزی کرد و نباید فرهنگ را در یک معنای خاص خلاصه کرد. 


🔻این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در خصوص پیشنهاد برخی از اعضا شورا برای تشکیل نهادفرهنگی غدیر در شهرداری بندرعباس گفت: از مسئولان بنیاد غدیر در استان تشکر می کنیم که رویکرد وحدت آمیزی را نسبت به تبیین واقعه غدیر دراستان دارند و همایش ها و مراسم های مرتبط با آن در استان با احترام به عقاید پیروان سایر مذاهب اسلامی همراه است.


🔻آبتین امیری گفت:تبلیغ عقاید خود درعین احترام به عقاید دیگران امری است که از تکامل اجتماعی خبر می دهد و جادارد از این رویکرد وحدت آمیز که نتیجه آن همزیستی مسالمت آمیز پیروان مذاهب مختلف دراین شهر است تشکر شود.


🔻عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ساماندهی فعالیتهای مذهبی و حمایت از مساجد سطح شهر از وظایف ذاتی شهرداری است و برای این فعالیت ها سالیانه ما بودجه خاصی اختصاص می دهیم اما این انتظار را نیز داریم که شهرداری با شناسایی اولویت های نسل جوان و بسترهای نشاط و شادمانی آنها، زمینه را برای حضور نسلی پویا در شهر فراهم کند.


🔻آبتین امیری گفت:مدیران فرهنگی ما باید نیازهای واقعی نسل جوان را بشناسند و برای ایجاد نشاط در میان آنها تلاش کنند.


٢١:٢٤ - 1399/03/01    /    شماره : ١٠١١٥    /    تعداد نمایش : ١١خروج