سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > دوران طلایی پیش روی مدیریت شهری است


  چاپ        ارسال به دوست

احمد کناری نژاد ، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :

دوران طلایی پیش روی مدیریت شهری است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، کناری نژاد عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور سی امین  جلسه رسمی این شورا بیان کرد : پروژه های عمرانی ، طی سنوات اخیر در شهرهای بزرگ کشور جایگاه مهمی را پیدا کرده اند ولی اگر به دنبال کسب نتیجه مطلوب و موثر از قِبَل این پروژه ها و اثر گذاری حداکثری برای عموم شهروندان هستیم ، باید نکات اساسی و مهمی چون توجه به مطالعات اولیه و نظر سنجی را مدنظر داشته باشیم .

وی ادامه داد : امیدوارم در این دوره ، پروژه های بی نظیری در قامت پروژه های ملی ، در کلانشهر بندرعباس شاهد باشیم .

با برنامه ریزی های دقیق ، علمی و آکادمیکی از سوی شهرداری ، دوران طلایی مدیریت شهری با اجرای پروژه های برخوردار از مطالعات قوی و پیوست های زیست محیطی و اجتماعی و ... محقق می شود .

کناری نژاد افزود : اینکه شورا با جدیت به اجرای قانون تاکید دارد جای خوشحالی دارد در حالی که تکمیل پروژه های نیمه تمام ، اولویت نخست در بودجه سال 1401 شهرداری بندرعباس را دارد و نگاه بر این است که توسعه عمرانی و زیر ساختی شهر از شتاب خوبی برخوردار باشد و اقدامات لازم با سرعتی بیش از پیش انجام شود .

این مقام مسئول گفت : تکمیل پروژه های نیمه تمام باید در اولویت نخست سال 1401 شهرداری بندرعباس باشد و این مهم ، مورد تائید شورای شهر در بودجه سال آینده است .

اگر هم پروژه ای برای سال آینده تعریف می شود ، باید تمامی مطالبات و مباحث تملک و خریدها در آن دیده شده باشد و سپس وارد فاز عملیاتی شود .

دوره ششم مدیریت شهری وارث خدمتوضعیت موجود در قبال پیمانکاران است .

کناری نژاد گغت : در راستای رفع موانع و مشکلات پیش روی پیمانکاران و اعلام نظر کارشناسان خبره بسته ای بارویکرد خروج از بحران با هدف تامین اعتبار تعریف شود و تدوین سازو کار برای تداوم پیشرفت پروژه ها انجام شود .

امور جاری و حقوق پرسنل خدوم و زحمتکش شهرداری برای شهردار مهم است و قطعا برایش برنامه ریزی خواهند کرد مشکلات پرسنل شرکتی و حجمی شهرداری هر چه زودتر برطرف شود.

وی در پایان گفت : با توجه به آمار بالای طلاق ، کودکان کار ، اعتیاد و معضل مواد مخدر صنعتی که به آسانی و به وفور در دسترس نوجوانان و جوانان قرار می گیرد پیشنهاد می شود قرارگاهی اجتماعی بر اساس وظایف و مسئولیت ها و در چارچوب اختیارات دستگاه های اجرایی ذیربط تشکیل گردد تا از طریق هم افزایی و بهره گیری از آورده های دستگاه های مختلف در کنار یکدیگر بتوان به گونه ای موثرتر در راستای کاهش آسیب های اجتماعی عمل نمود و در این زمینه می توان از ظرفیت نهادهای مردمی نیز بهره برد .


١٨:٣٠ - 1400/12/09    /    شماره : ١٣٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٠١خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 43743

بازدید امروز : 68

کل بازدید : 461702