شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
اخبار > آبتین امیری،عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:


  چاپ        ارسال به دوست

آبتین امیری،عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

آلودگی های محیط زیستی نسل آینده را تهدید می کند/ ضرورت ها و دغدغه های اقتصادی و سیاسی، نباید ما را از محیط زیست غافل کند

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: آلودگی محیط زیستی جزء دغدغه های عینی شهروندان ما است و حتی  صحنه دیدن ریختن فاضلاب به دریا و آلودگی ساحل، روح و روان شهروندان ما را آزار می دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،آبتین امیری در یکصد و پانزدهمین جلسه علنی این شورا که با حضور مدیر کل سازمان محیط زیست استان هرمزگان برگزار شد، گفت: برخی مدیران به بهانه توسعه اقتصادی به سازمان محیط زیست فشار می آورند تا معیارهای محیط زیستی را زیر پا بگذارد، درحالی که این وضع به سلامت شهروندان آسیب می زند و سرمایه های محیط زیستی ما را نابود می کند.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سنجش های ما نسبت به محیط زیست واقعی نیست، بلکه تا حدی خوشبینانه است، زیرا دستگاه های سنجش ما به روز نیست و آلودگی ها را بطور کامل نشان نمی دهد، اما به هر حال این آلودگی هاوجود دارند و سلامت شهروندان را تهدید می کند.

وی گفت: امروز ساحل ما آلوده است و باید بررسی شود وضع آبزیان دریایی که ما روزانه مصرف می کنیم از نظر آلودگی و بهداشتی چگونه است.

آبتین امیری گفت: ما علاوه برآلودگی محیط زیست آشکار با آلودگی های پنهان مواجه هستیم. باید بررسی شود که در دریای ما چه می گذرد؟ بسیاری از کشتی ها در ساحل بندرعباس منبع آلودگی هستند و بطور مستمر دریا را آلوده می کنند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی بیشترین جلسات این کمیسیون را به محیط زیست اختصاص داده ایم، زیرا معتقدیم ساحل پاک وسالم محیط زیست مناسب حق شهروندان ماست.

 

وی گفت: شما به عنوان متولی مدیریت محیط زیست استان واقعیت ها و دردها را بطور کارشناسی اعلام کنید، قطعاً شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم و مدیران دلسوز از شما حمایت می کنند.


١٠:٠٧ - 1398/02/16    /    شماره : ٧٤٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٥خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 192056

بازدید امروز : 14

کل بازدید : 470910