شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
اخبار > عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :


  چاپ        ارسال به دوست

آبتین امیری

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :

شورای اسلامی شهربندرعباس آماده همکاری برای حمایت از خیرین حامی دانش آموزان بی بضاعت در شهربندرعباس است 

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: فرهنگ خیر و انفاق در خون و رگ مردم جنوب و هرمزگان جاری است و اگر این فرهنگ سازماندهی شـود  می توانیم  با بسیاری از دانش آموزان بی بضاعت را مورد حمایت قرار دهیم.

آبتین امیری در نشست مشترک با خانم جهانداری مسئول اولیاء و مربیان سازمان آموزش و پرورش استان هرمزگان و خانم درخشان و خانم آشوری از خیرین فعال حوزه دانش آموزی گفت: حتی یک دانش آموز بی بضاعت آسیب بزرگی برای جامعه است و می تواند ایجاد آسیب اجتماعی کند.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:

حمایت از دانش آموزان بی بضاعت صرفنظر از هرگونه مرزبندی، بعنوان یک وظیفه ملی یک مسئولیت اجتماعی است. شورای اسلامی شهر بندرعباس و شهرداری بندرعباس آماده همکاری با خیرین است. مساله اعتماد سازی در میان خیرین بسیار مهم است و باید این اعتماد در میان خیرین ایجاد شود که حمایت های آنها در مسیر درستی استفاده می شود.  

رئیس کمیسیون خدمات شهری بندرعباس گفت : هر گونه اقدام اجتماعی و خیرخواهانه نیازمند اعتماد سازی است ، متاسفانه اکنون بدلیل برخی اختلاس ها و انتشار اخبار آن در فضای عمومی اعتماد اجتماعی در بسیاری از حوزه ها دچار آسیب شده است. انتشار چنین خبرهایی بر اعتماد خیرین به موسسات و نهادهای دولتی تاثیر منفی دارد . برای رفع این مشکل چه موسسات و انجمن ها، و چه نهادهای دولتی باید از چهره های خوش نام و فرهیخته بعنوان رابط و نماینده استفاده کنند، تا بتوانیم شاهد حمایت همه جانبه خیرین از دانش آموزان بی بضاعت باشیم .


٢٢:٤٢ - 1397/07/10    /    شماره : ٥٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٠خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 192066

بازدید امروز : 33

کل بازدید : 470929