شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
اخبار > بررسی مشکلات تاکسی داران و تاکسیرانان شهر بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

در جلسه کمیسیون عمران ، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مطرح گردید :

بررسی مشکلات تاکسی داران و تاکسیرانان شهر بندرعباس

بیستمین جلسه کمیسیون عمران ، حمل و نقل و ترافیک  شورای اسلامی شهر با محوریت بررسی مشکلات تاکسی داران و تاکسیرانان شهربندرعباس و بررسی پیشنهادات محدودیتهای ترافیکی در ایام خاص سال برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، جلسه کمیسیون عمران ،حمل و نقل و ترافیک  شورای اسلامی شهر به ریاست کیانوش جهانبخش  و با حضور اعضاء کمیسیون ، نماینده  پلیس راهور شهرستان بندرعباس و معاونین سازمان حمل و نقل و بار مسافر  شهرداری بندرعباس برگزار شد که در این جلسه حاضران ضمن بحث و گفتگو با بیان نکته نظرات و دیدگاه های خود به بررسی مسائل مطروحه پرداختند.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس دراین جلسه با تقدیر و تشکر از زحمات راهنمایی و رانندگی و تعاملات مناسب آن با مجموعه شهرداری گفت: ساماندهی تاکسی های سطح شهر براساس وضعیت موجود صورت می گیرد.

"کیانوش جهانبخش" گفت: تعداد تاکسی های موجود در سطح شهر نسبت به سرانه مورد نیاز کمتر است و به شدت نیازمند ساماندهی هستیم.

وی بیان کرد: ساماندهی ناوگان تاکسیرانی بایستی در جهتی باشد تا مسافربرهای شخصی اولویت دوم برای استفاده از حمل و نقل عمومی باشند.

وی گفت: خودروهای مسافربر شخصی به شدت در شهر در حال افزایش هستند و می بایست با همکاری سایر ارگانها برای جلوگیری از افزایش مسافربرهای شخصی برنامه ریزی مؤثری داشته باشیم.

جهانبخش به تاکسی های اینترنتی سطح شهر اشاره و بیان کرد: در تاکسی های اینترنتی استفاده از زمان و تکنولوژی دو مقوله مهم است و ناوگان تاکسیرانی نیز باید مجهز شود تا بتواند با استفاده از تکنولوژی و زمان، خدمات مناسب و شایسته ای به شهروندان ارائه نماید.

وی گفت: تعداد ایستگاههای تاکسی موجود در شهر، بیشتر شود و از همه ظرفیتها برای خدمات رسانی به شهروندان استفاده شود.

جهانبخش خاطر نشان کرد: حجم ورودی های خودرو به شهر بندرعباس در حال افزایش است و ورود خودروهایی از مسافران نوروزی برای ما یک فرصت است که باید از این فرصت بصورت بهینه استفاده کنیم و اگر بدرستی مدیریت نکنیم یک تهدید جدی خواهد شد.

 

 

 


١٠:٥٣ - 1396/12/27    /    شماره : ٥٠٨٧    /    تعداد نمایش : ٤٠٧خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 192068

بازدید امروز : 36

کل بازدید : 470932