سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > امر خدمات رسانی به شهروندان در طول سال مستمر باشد/ باید نظافت سرویس های بهداشتی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد


  چاپ        ارسال به دوست

اسلام باوقار ،رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

امر خدمات رسانی به شهروندان در طول سال مستمر باشد/ باید نظافت سرویس های بهداشتی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: دستگاههای خدمات رسان از جمله شهرداری در ایام نوروز وظایف خاصی دارند و شهرداری با آماده سازی شهر و ارائه خدمات به مسافران و ارج نهادن به شهروندان وظایف خود را اجرایی می کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،"اسلام باوقار" در چهل وسومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار ارائه گزارش عملکرد معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس برگزار شد، بیان کرد: مجموعه شهرداری تمام تلاش خود را برای استقبال از میهمانان نوروزی به کارمی بندد و انتظار داریم خدماتی که به میهمانان درایام نوروز ارائه می شود در طول سال مستمر باشد و به شهروندان نیز ارائه شود.

باوقار به موضوع سرویس های بهداشتی شهر بندرعباس اشاره کرد و گفت: باید نظافت سرویس های بهداشتی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد و در ادامه سال نیز دنبال شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس  در ادامه افزود: دستگاههای خدمات رسان از جمله شهرداری در ایام نوروز وظایف خاصی دارند و شهرداری با آماده سازی شهر و ارائه خدمات به مسافران و ارج نهادن به شهروندان وظایف خود را اجرایی میکند.

وی از اعضای ستاد خواست تا با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب، ضمن زیبا نمودن منظر شهری برای شهروندان به نحوی شایسته از میهمانان نوروزی استقبال شود.

 

 


١٣:١٠ - 1396/12/24    /    شماره : ٥٠٨١    /    تعداد نمایش : ٥٥٤خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 188042

بازدید امروز : 67

کل بازدید : 461701