شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
اخبار > ارتقاء سلامت در کنار امنیت نقش کلیدی دارد


  چاپ        ارسال به دوست

فرزانه آرامش گفت :

ارتقاء سلامت در کنار امنیت نقش کلیدی دارد

رییس کمیسیون بهداشت، سلامت وخدمات شهری شورای شهر بندرعباس گفت: ارتقاء سلامت در کنار امنیت نقش  کلیدی و مهمی دارد و با همفکری و هم افزایی بیشتر می توان شاهد توسعه خدمات در شهر بندرعباس باشیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " فرزانه آرامش" در جلسه کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری که با حضور اعضای کمیسیون، معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس و مدیران عامل سازمانهای آتش نشانی، پارکها و فضای سبز، آرامستان، بازیافت و ساماندهی مشاغل برگزارشد، بیان کرد:  در کنار موضوع سلامت، امنیت نقش کلیدی دارد و با همفکری و همدلی شورای شهر و شهرداری می توان درجهت ارتقای فعالیتها و بهبود وضعیت فعلی گام برداریم.

وی گفت: سازمان بهداشت جهانی سلامت،  را از 4 بعد جسمانی، روانی، اجتماعی و روحی  سنجیده است و موضوع سلامت یکی از دستور کارهای مهم شورای شهر بندرعباس است.

آرامش افزود: فعالیتهای جسمانی باعث نشاط و سلامت عمومی می شود و باید توجه بیشتری به ورزشهای همگانی شود و با برنامه ریزی در این راستا  فرهنگ سازی مناسبی انجام دهیم و سطح فرهنگ عمومی در این زمینه را بالا ببریم.

رییس کمیسیون بهداشت، سلامت وخدمات شهری شورای شهر بندرعباس در ادامه تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا با بهبود نظافت شهری و با همکاری همه جانبه سایر بخشهای ذیربط در خصوص سلامت و بهداشت قدمهای مؤثری برداشته شود.

آرامش گفت: آراستگی و پاکیزگی شهر امر مهمی است، نظافت شهر، ارائه خدمات مناسب در آرامستان ها، ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی و.... از جمله موضوعات مهمی است که در کمیسیون فوق مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به توسعه شهر و بلند مرتبه سازی در شهر و به دلیل احتمال بروز خطر بیشتر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نیاز به گسترش در تمامی نقاط شهر و تجهیز امکانات بیشتری دارد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضای کمیسیون به بیان دیدگاههای خود در رابطه با موضوع سلامت شهری پرداختند و سپس معاونت خدمات شهری و مدیران سازمانهای زیر مجموعه شهرداری به بیان عملکرد خود و مشکلات حوزه خود پرداختند.


١٠:٤١ - 1396/07/26    /    شماره : ٤٤٥٨    /    تعداد نمایش : ٥٣٦خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 192063

بازدید امروز : 28

کل بازدید : 470924