سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > ناقص بودن درب دریچه های منهول فاضلاب در بسیاری معابر موجب کدورت خاطر میهمانان عزیز نورورزی خواهد بود / به سایر مدیران چه در حوزه شهرداری بندرعباس و چه در سایر ادارات هشدار می دهم که از کم کاری جدا پرهیز نمائید


  چاپ        ارسال به دوست

حجت الاسلام حیدری سراجی ، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :

ناقص بودن درب دریچه های منهول فاضلاب در بسیاری معابر موجب کدورت خاطر میهمانان عزیز نورورزی خواهد بود / به سایر مدیران چه در حوزه شهرداری بندرعباس و چه در سایر ادارات هشدار می دهم که از کم کاری جدا پرهیز نمائید

حجت الاسلام حیدری سراجی ، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس :

ناقص بودن درب دریچه های منهول فاضلاب در بسیاری معابر موجب کدورت خاطر میهمانان عزیز نورورزی خواهد بود / به سایر مدیران چه در حوزه شهرداری بندرعباس و چه در سایر ادارات هشدار می دهم که از کم کاری جدا پرهیز نمائید

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، حجت الاسلام حیدری سراجی در نطق پیش از دستور سی امین جلسه رسمی این شورا گفت :  لازم می دانم از رئیس کل محترم دادگستری استان هرمزگان و دادستان محترم شهرستان بندرعباس، به جهت حضور در محله درخت سبز بندرعباس ، دیدار با اهالی این محله تقدیر و تشکر نمایم. امیدوارم تداوم این قبیل دیدار ها و بازدیدها، گره گشای مشکلات عدیده ولی نعمتان انقلاب باشد و توشه ای گردد برای آخرت همه مسئولینی که دلسوزانه و بی ریا ، و بدون نیت خودنمایی در میان مردم حضور یافته و پای درد دل آنان می نشینند. 

وی ادامه داد :  قصد داشتم در این نطق به سوالات همشهریان عزیزی که دائماً و با نگرانی در خصوص وضعیت احداث شهربازی پیگیری می نمایند به طور مفصل بپردازم، اما برای جلوگیری از سنگ اندازی های مجدد از بیان آن خودداری نموده تا ان شاا. . . در موعد مقتضی مراحل و مشکلات تحقق وعده شهربازی را جهت ثبت در تاریخ در این صحن به اطلاع مردم برسانم و لازم میدانم از مدیران و پرسنل شهرداری بندرعباس در خصوص تکمیل تقاطع غیر هم سطح که طی مدت 5 ماه با تکمیل 35 درصد پیشرفت فیزیکی باقی مانده و در آستانه بهره برداری قرار گرفته تشکر کنم .

حیدری عنوان کرد :  اما در آستانه فرا رسیدن ایام نوروز و لزوم آمادگی برای پذیرایی میهمانان نوروزی نیز لازم می دانم به همه مدیران شهرداری و دستگاه های خدمات رسان به مسافران نوروزی متذکر گردم، بر اساس پیش بینی ها، شهر بندرعباس در ایام تعطیلات عید پذیرای یک تا دو میلیون مسافر نوروزی خواهد بود و لازم است پیش بینی ها لازم در اینخصوص انجام و ارگان های ذیربط در امر مسافران نوروزی، با قبول مسئولیت حوزه فعالیت خود از شانه خالی کردن و انداختن بار مسدولیت بر دوش شهرداری و سایر نهادهای مرتبط جدا پرهیز نمایند و چنانچه این اختلافات ادامه پیدا کند چرا مردم شهر بندرعباس به جای ما بسوزند ، باید ما 11 نفر فدای مردم شویم زیرا ما لیاقت خدمت گذاری به مردم را نداریم . 

این عضو شورا ادامه داد : کمتر از سه هفته دیگر سفرهای نوروزی به شهر بندرعباس آغاز خواهد شد و متاسفانه شاهدیم ، کمبود علائم ترافیکی و راهنما و همچنین ناقص بودن درب دریچه های منهول فاضلاب در بسیاری معابر موجب کدورت خاطر میهمانان عزیز نورورزی خواهد بود. لذا ضمن تشکر از اداره آب و فاضلاب از فرماندهی محترم انتظامی شهرستان بندرعباس و دستگاه قضایی درخواست دارم ، برخورد جدی تری با سارقین اموال عمومی خصوصاً، منهول های فاضلاب که جان و مال همشهریان عزیزمان را به خطر انداخته برخورد جدی تری نمایند.  

وی گفت : نکته دیگر در خصوص مشکلات پرسنل زحمت کش شهرداری بندرعباس است. متاسفانه طی سال های اخیر، برخی افراد ، علی رغم علم و اطلاع از ممنوعیت قانونی و بخشنامه های متعدد وزارت کشور در خصوص ممنوعیت جذب نیروی انسانی، بنا به دلایلی با پارتی بازی و رانت مسئولیتی خود ، اقدام به جذب گسترده و بی ضابطه نیروی انسانی نموده و هزینه سنگین و کمرشکنی متحمل گردیده است . منصب ها در نظام اسلامی امانت هستند و هر مدیری که از این امانت برای استخدام اقوام و خویشاوندانش استفاده نموده باید به مردم معرفی گردد تا در کسب مناصب بعدی میزان امانت داری افراد ملاک عمل قرار گیرد . 

وی در پایان گفت :  همچنین به سایر مدیران شهرداری و یا سایر ادارات استانی نیز صراحتاً، هشدار می دهم با هرگونه کم کاری و تاخیر بدون تعارف و اغماض ، برخورد خواهیم نمود و عاملان تاخیر در خدمت رسانی را به مردم معرفی خواهیم نمود. چندین ماه است در محدوده روبروی بازار قدیم بندرعباس و اسکله شهید حقانی در تمام ساعات شبانه روز شاهد ترافیک سنگین هستیم، و هیچ مدیری تاکنون خم به ابرو نیاوره است ، هرچند با پیگیری های انجام شده چند روزی است عملیات نصب آن آغاز شده اما ، یقین بدانید اینجانب ، تا معرفی این کم کاری و اتلاف وقت مردم ، آرام نخواهم نشست و این هشدار را به سایر مدیران چه در حوزه شهرداری بندرعباس و چه در سایر ادارات می دهم که از کم کاری جدا پرهیز نمائید.


١٩:١٣ - 1400/12/08    /    شماره : ١٣٢٥٣    /    تعداد نمایش : ١٦٧خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 188057

بازدید امروز : 108

کل بازدید : 461743