سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > شهرداری از تصمیمات عجولانه ای که باعث نگرانــی پرسنل در زمینه امنیت شغلی می شود خودداری نماید


  چاپ        ارسال به دوست

بواشه ، نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

شهرداری از تصمیمات عجولانه ای که باعث نگرانــی پرسنل در زمینه امنیت شغلی می شود خودداری نماید

بواشه ، نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

شهرداری از تصمیمات عجولانه ای که باعث نگرانــی  پرسنل در زمینه امنیت شغلی می شود خودداری نماید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، اسماعیل بواشه در نطق پیش از دستور سی امین جلسه رسمی این شورا  گفت : در رابطه با نیروهای شهرداری یک سری تصمیمات عجولانه گرفته شده است که از شهردار درخواست داریم در آستانه سال جدید دغدغه این کارگران را برطرف کنند. چون ما ديروز شاهد اعتراض برخي كارگران پرتلاش بدليل نداشتن امنيت شغلي در ساختمان شهرداري و شورا بوديم كه شهردار سريعا نسبت به رفع نگراني اين عزيزان اقدام كند.

 

وی با بیان اینکه حاضر نیستم یک نفر از پرسنل شهرداری اخراج شود، افزود : با توجه به نزدیکی به پایان سال، شورا تاکید دارد که حقوق کارگران و پرسنل شهرداری علي الخصوص تنظيف و فضاي سبز  به موقع پرداخت شود. 

 

بواشه عنوان کرد : توصیه من به همکارانم این است که طبق ماده ۸۰ قانون شوراها در کمیسیون‌های تخصصی شرکت کنند، عنوان کرد: مردم در آینده قضاوت خواهند کرد. وظیفه شورا با شهرداري متفاوت است. اعضای شورا در کمیسیون شورا شرکت نمی‌کنند اما در مراسم نچندان مهم شهرداری حضور دارند.

وی در پایان گفت : اینکه بنده به عنوان عضو شورا دنبال عکس گرفتن با شهردار باشم چندان جالب نیست. اینکه بخواهیم از وظایفمان خارج شویم چه فایده‌ای دارد؟ ان‌شالله از کارهای پوپولیستی دست برداریم و بدنبال ارائه طرح هاي خوب و تخصصي در جهت توسعه شهر و كمك به شهرداري در ارائه خدمات مناسب به شهروندان باشيم


١٥:١٩ - 1400/12/08    /    شماره : ١٣٢٤٩    /    تعداد نمایش : ١٦٦خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 188056

بازدید امروز : 107

کل بازدید : 461742