شنبه ٠٩ مهر ١٤٠١
اخبار > در بودجه 1401 شهرداری سعی شده اولویت بودجه پروژه های نیمه تمام باشد


  چاپ        ارسال به دوست

فاطمه جراره رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

در بودجه 1401 شهرداری سعی شده اولویت بودجه پروژه های نیمه تمام باشد

فاطمه جراره رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

در بودجه 1401 شهرداری سعی شده اولویت بودجه پروژه های نیمه تمام باشد 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، فاطمه جراره رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در آیین افتتاح تقاطع غیر هم سطح قدس ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مهدی نوبانی شهردار بندرعباس و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر در ایجاد پروژه های مرتبط با شهرداری عنوان کرد :.

پروژه های شهرداری به دلیل مشکلات مالی که همیشه گریبان گیر شهرداری ها است به موقع به بهره برداری نمی رسد و با توجه به برنامه ریزی شورای شهر برای سال آینده امیدواریم این موضوعات به را به حداقل برسانیم.

جراره افزود: از استاندار هرمزگان می خواهیم به مجموعه ی شهرداری کمک کند تا درسال آینده با برنامه ریزی پل پیامبر اعظم و مهرگان نیز به بهره برداری برسد.

رئیس شورای شهر بندرعباس بیان کرد: بودجه ی سال آینده بالغ بر دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برنامه ریزی و مصوب شده است و سعی شده اولویت بودجه پروژه های نیمه تمام باشد و همچنین پروژه هایی که مد نظر است در بودجه به صورت واقعی دیده شود تا در کمترین مدت زمان به بهره برداری برسد.

جراره در پایان گفت : این پروژه که از سال ۹۷ کار آن شروع شده بود به دلیل مشکلات مالی تا مهرماه امسال ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و از زمان ورود مهدی نوبانی شهردار بندرعباس ۳۰ درصد باقی مانده ی این پروژه نیز تمام شد و از تلاش های شهردار بندرعباس و مجموعه ی شهرداری تشکر میشود.


٠٩:١٢ - 1400/12/14    /    شماره : ١٣٢٧٨    /    تعداد نمایش : ١٤٥خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 192070

بازدید امروز : 42

کل بازدید : 470938